Zasady

Program skierowany jest do przedsiębiorców w rozumieniu Prawa Przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą w Polsce i którzy dokonują zakupów Opon MICHELIN w wybranych punktach sprzedaży Opon MICHELIN, tj. w sklepach lub serwisach stacjonarnych.

 

Program trwa od 01.09.2022 r. do 31.12.2022 r.

Zasady programu

Rejestracja

Rejestracja

Załóż konto w portalu Michelin MyPortal – nie zajmie to więcej niż minutę. Jeżeli masz już konto, możesz pominąć ten krok. Portal MyPortal dostępny jest pod adresem: myportal.michelingroup.com.

Logowanie

Logowanie

Zaloguj się używając swojego loginu MyPortal na stronie programu wybierając z menu opcję “Faktury”.
Zaakceptuj regulamin oraz uzupełnij dane swojej firmy, w tym prawidłowy numer rachunku bankowego.

Zakup

Zakup

Kup co najmniej 6 nowych opon Michelin do samochodów ciężarowych w okresie od 1.09 do 31.12.2022 r., w jednym z wybranych punktów sprzedaży.

Maksymalna liczba zakupionych opon, które można zarejestrować w programie to 36.

Weryfikacja i wypłaty

Weryfikacja i wypłaty

Do 15.01.2023 r. wgraj fakturę zakupową, która musi być zaakceptowana przez Michelin, abyś mógł otrzymać zwrot 115 zł za opony w rozmiarze 22,5” lub 70 zł za opony w pozostałych rozmiarach biorące udział w programie.

Zwroty będą realizowane w terminie do 28.02.2023 r.*

* Liczba rejestracji ograniczona. Szczegóły dotyczące procedury zwrotów oraz lista punktów sprzedaży biorących udział w programie znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej programu www.program.ciezarowki.michelin.pl.
Organizatorem programu jest Michelin Polska sp. z o.o. w Olsztynie, ul. Leonharda 9, 10-454 Olsztyn. Koordynatorem programu na zlecenie Organizatora jest Publicis sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 42, 02-672 Warszawa.