Zasady

Program skierowany jest do przedsiębiorców – osób fizycznych, osób prawnych oraz innych jednostek organizacyjnych, którym ustawa przyznaje zdolność prawną, którzy dokonują zakupów Opon MICHELIN w wybranych punktach sprzedaży Opon MICHELIN, tj. w sklepach lub serwisach stacjonarnych.

 

Program trwa od 01.04.2021 r. do 31.05.2021 r.

Zasady programu

Rejestracja

Rejestracja

Załóż konto w portalu Michelin MyPortal – nie zajmie to więcej niż minutę. Jeżeli masz już konto, możesz pominąć ten krok. Portal MyPortal dostępny jest pod adresem: myportal.michelingroup.com.

Logowanie

Logowanie

Zaloguj się używając swojego loginu MyPortal na stronie programu wybierając z menu opcję “Faktury”.
Zaakceptuj regulamin oraz uzupełnij dane swojej firmy, w tym prawidłowy numer rachunku bankowego.

Zakup

Zakup

Kup co najmniej 6 nowych opon Michelin do samochodów ciężarowych w okresie od 1.04 do 31.05.2021 r., w jednym z wybranych punktów sprzedaży.

Maksymalna liczba zakupionych opon biorących udział w akcji to 36.

Weryfikacja i wypłaty

Weryfikacja i wypłaty

Do 15.06.2021 r. wgraj fakturę zakupową, która musi być zaakceptowana przez Michelin, abyś mógł otrzymać zwrot 100 zł za opony w rozmiarze 22,5” lub 65 zł za pozostałe opony.

Zwroty będą realizowane w terminie do 30.06.2021 r. na podstawie not księgowych.*

* Szczegóły dotyczące procedury zwrotów znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej pod adresem: www.program.ciezarowki.michelin.pl. Lista punktów sprzedaży biorących udział w programie dostępna jest na stronie internetowej www.program.ciezarowki.michelin.pl.
Organizatorem programu na zlecenie Michelin Polska Sp. z o.o. jest Publicis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 9a, 02-583 Warszawa.